تحقق خبر خوش جنسی

11 نظر | جامعه
«سخنگوی دولت با اشاره به سخنان وزير كشور درخصوص ازدواج موقت گفت: اظهارات پورمحمدی درباره ازدواج موقت از جايگاه یک روحانی بوده است و دولت در اين زمينه برنامه‌ ای ندارد.»
این موضوع که دولت در مورد ازدواج موقت برنامه ای ندارد چیز عجیبی نیست. اصول دولت احمدی نژاد در مورد غالب اموری که بیان می کند و وعده می دهد هیچ برنامه ی ندارد.

اما جدا نمودن جایگاه وزرات پور محمدی و معمم بودن او توجیه مضحکی است. مثلا اگر وزیر بهداشت به عنوان یک پزشک، در امری مثل لزوم واکسینه کردن کودکان برای پیشگیری از بیماری فلج اطفال سخن بگوید این رافع مسولیت بهداشتی او نمی گردد.
پورمحمدی هم حتما به لزوم رفع یک نیاز اجتماعی پی برده -بواسطه حکم شرعی- مطمئنن وظیفه ی دولت است که در این مورد اقدام کند. وقتی سیاست عین دیانت بشود دیگر اظهار نظر شخصی بی معنی است.

به هر حال سخنی گفته شد -به هر دلیل- در باب لزوم امر مبارک صیغه که مدتی همه را به خود مشغول کرد. شاید این همان خبر خوش جنسی بود که پیش از این وعده اش را داده بودند.

11 نظر

خيلي پستين

سایت خوبی بود ولی من حوصلم سر رفت مطالبت یکم طولانی بود در صورتی که محتوا کم بود،در هر حال خوب بود

خدا به همه ما رحم کنه ما که خیلی وقته رحم کردن یادمون رفته خصوصا سید علی گدا و دروبریاش

لطفا در رابطه با پيشواي جهان ناسيناليست(ادلف هيتلر)مطلب بنويسيد

سلام وبلاگ زیبایی داری . من هم در این راستا وبلاگی دارم بهم حتما سر بزن

سلام
من خودم کلا با تمام این مسخره بازی ها مخالفم اما تا حالا دولتی به خوبی دولت نهم روی کار نیومده احودی نژاد فط یک اشتباه کرد که براش گرون تموم شده اونم انتخاب نادرست کابینه بود کسایی که فکر می کرد آدم درست و حسابین گند زدن و از طرفی دولت نهم با اینکه همه میگن از طرف رهبر و سپاه حمایت میشه زیر فشار این دو ارگان من نمی تونم به خاطر تعهداتم واضح به چیزی اشاره کنم اما اینو بگم که تو کشور های خارجی دولت دو تا دست داره یکی پلیس و یکی تلوزیون اما تو کشور ما دولت (رئیس جمهور ) یک دست داره که اون دستشم انگشت نداره که بتونه به کسی اشاره کنه . .. . .

کلا عادت دولت نهم شده که برای رفع مشکلاتش صورت مسئله را پاک کنه!!
خدا رحم کنه!!!

میگم مهدی جان،
خدا اصل ماجرا رو قسمت کنه! انشاالله تعالی
تا بعد...

سلام. این پست رو به لینکهای روزانم اضافه کردم

با سلام بر وارطان عزیز . در مورد مطلبی که فرمودید ، کاملاً حق با شماست . این دولت در عدم هماهنگی اعضاء آن با هم واقعاً نوبر است . در چندین مورد بدون اطلاع وزرا ، احمدی نژاد دستوری را در حوزۀ تخصصی آن وزیر صادر کرده و یا وزیری اظهار نظری کرده که بعد از سوی دولت تکذیب شده .

به کدام وعده عمل شده که این دومی باشد. تازه وعده ای به این مشمئز کننده ای!

نظر بدهید

برای اشتراک خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

Instagram