آقای مددی! دلم برای مسلمانی ات می سوزد

10 نظر | حقوق بشر
خبرنامه امیركبیر از زنجان گزارش می دهد كه دانشجویان دانشگاه زنجان نقشه معاونت دانشجویی این دانشگاه برای تجاوز به یکی از دختران دانشجو را فاش ساختند.
در همین حال فیلم این اقدام نیز روی اینترنت قرار گرفته است. در فیلم دكتر مددی معاون دانشجویی دانشگاه زنجان با ظاهری به هم ریخته و دستپاچه توسط چند دانشجو در دفتركارش حبس شده است.
دیدن چهره مددی در این فیلم می تواند متاثر كننده باشد. مردی كه تا پیش از دیدن این فیلم شاید منفور بود حالا می توان برای او دلسوزی نمود. او قربانی سیستمی است كه این شیوه رفتار را نهادینه كرده است.
این اولین بار نیست كه چنین اتفاقی در دانشگاه های ایران رخ می دهد و برای آخرین بار نیز نخواهد بود. اما سیستم دانشگاهی سعی می نماید روی این مسائل سرپوش بگذارد و از برخورد با خاطیان طفره برود.
در حالی كه فعالین دانشجویی به تندترین اشكال سركوب می شوند و مورد مجازات قرار می گیرند. تندروها نیز همچنان در پی جداسازی ها و اعمال فشار به دانشجویان اند تا آنها را از انحرافات احتمالی مصون دارند.
در همین حال تعداد قابل ملاحظه ای از این تعرضات توسط كسانی صورت می گیرد كه پوشش ظاهری متشرع خود را مخفی نموده اند اما در حقیقت از عقده های فروخورده جنسی رنج می برند.
جالب است كه چندی پیش از این حادثه در حكمی به امضای مددی ، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان به اتهام عدم اعتقاد به اسلام منحل اعلام شده بود.

10 نظر


سلام همشری

هر جا شير درندگي ميکنه روباهه هم نقشي داره . شاید هم همین باش که نتیجه گرفتید. من هم دانشجو بودم و شاهد خیلی وقایع تلخ و شیرین در محل تحصیل. موفق باشید.

سلام

نميخوام بگم اين آقاي مددي آدم بي گناهي بوده چون اينقدر گرگ ها در لباس گوسفند زياد شدند که ديگر قابل انکار نيست

ولي من وقتي اين فيلم رو چند بار ديدم بين يک دختر که به هر علتي از نظر انظباتي مورد بازخواست قرار گرفته و همچنين ميل به رها شدن يک ارتباطي ميبينم

خب من نميخوام بگم اين سناريو لزوما درسته ولي بعيد هم نيست

احتمالا اين دختره به خاطر روابطش با بعضي از دانشجويان از سوي مددي مورد باز خواست قرار گرفته و دختره هم فکري به کلش زده و اين نقشه رو براش ريخته و از طرفي هم با همون دانشجو ها هماهنگ کرده که بيان مچشو بگيرن

به احتمال خيلي زياد مددي آدم فاسدي بوده ولي دليل نميشه دختره هرزه نباشه

نتيجه ي اخلاقي : هر جا شير درندگي ميکنه روباهه هم نقشي داره

افتادیم به جون هم

عکس این معاون بی حیا در جمع اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان
http://irapic.com/uploads/1213738394.jpg

امان از دل شرقی ما و گذر از سنت به مدرنیته ! :)

انكه خنديد چرا...
انكه نخنديد چرا...

من هم یک لحظه دلم براش سوخت. همچین سرگشته بود طفلک.
باهات موافقم که او(و خیلی های دیگه حتی خیلی از خود ما) قربانی سیستمی است كه این شیوه رفتار را نهادینه كرده است... فکر می‌کنی چند تا از این پسر غیرتی‌ها تا حالا برای دختری ترمز نزده‌اند و متلک نگفته‌اند.
ملاحسنی طنز خیلی جالبی در مورد این مردم غیرتی نوشته.
با این‌حال چون از نظر سیاسی اتحاد خوبی بینشون شکل گرفته خوبه.

حسی بین گریه و خنده!!!

لینک دانلود مستقیم فیلمش رو تو وبلاگم گذاشتم. یه حکایت جالبی نوشتم که به این قضیه بیربط نیست. بیزحمت وقت کردی سر بزن

چرا اینجوری میگی؟
صدام هم که اعدام شده بود دلت به حالش سوخت... به نظرت اون دختره در شرف اخراج باید چی میکرد؟ هان؟

توضيح: منظور من دلسوزي براي مددي نيست. بيشتر انتقاد به شرايطي است كه انسان را آنقدر تحقير مي كند كه دست به چنين عملي بزند و اينگونه شرفش به باد برود.
كار آن دختر بسيار هوشمندانه و زيركانه بوده و بنظر من قابل تقديره.

نظر بدهید

برای اشتراک خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

Instagram