سکس سیاسی

10 نظر | جامعه
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از انهدام چند شبکه اینترنتی «برانداز» خبر داد. این شبکه‌ها آن‌طور که در اطلاعیه مرکز بررسی جرائم سایبری سپاه پاسداران آمده است، فعالیت سازمان یافته «ضد دینی، امنیتی، فرهنگی و عفت عمومی» داشته‌اند.
در اطلاعیه مرکز بررسی جرائم سایبری سپاه آمده است که اعضای بازداشت شده این شبکه‌ها اعتراف کرده‌اند که از سوی «سرویس‌های امنیتی کشور‌های بیگانه» حمایت می‌شده‌اند. این مرکز همچنین اعلام کرده است که اعضای این شبکه‌ها «با طراحی و تشکیل شبکه‌های پیچیده به قصد پیشبرد اهداف دشمن در قسمتی از پروژه براندازی نرم» فعالیت می‌کرده‌اند. [+]
دیروز نیز شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی در ویژه برنامه ای بخش هایی از اعترافات این افراد را منتشر نمود که به ارتباط با تلویزیون صدای امریکا در جهت ترویج فساد و فحشا اذهان می نمودند.
به نظر می رسد ارتباط دادن میان فعالیت های اینترنتی و ترویج فساد و فحشا و همچنین سیاسی نمودن سایت هایی با محتوای پورنو با عنوان راهکاری برای افزایش فشار به منتقان انتخاب شده است.
ظاهرن بخشی از حاکمیت حساسیت های جامعه را دریافته و در تلاش برای سناریو نویسی در مورد این حساسیت هاست. در حالی که در واقع بی هویتی اجتماعی ناشی از مدیریت ناتوان اجتماعی، انحطاط اخلاقی را در پی داشته است.
انحطاطی که حاصل آن صدها مورد تجاوز به محارم ، افزایش روز افزون تن فروشی زنان متاهل و خیانت مردان ، در نقاط مختلف کشور است. اموری که شنیدن اخبار هر روزه آنها عادی می نماید.
اگر براندازی صورت پذیرد نه از طریق وبلاگ نویسان، صدای آمریکا، بی بی سی فارسی یا فعالیت زنان و کارگران و دانشجویان بلکه به واسطه انحطاط اخلاقی جامعه رخ خواهد داد.
سقوط ارزشهای انسانی که منشا آن مدیریت ناسالم اجتماعی، تحقیر و تضعیف حقوق مدنی شهرندان توسط حکومت و عدم توجه به حقوق بشر و فساد دستگاه های دولتی و خصوصن انحرافات موجود در نیروی انتظامی و قوه قضائیه می باشد.

10 نظر

با سلام
اگرچه صد در صد به آزادي بيان اعتقاد دارم و خود نيز جزء وبلاگنويسان هستم اما واقيت اين است كه گردانندگان سايت هاي مستهجن روي بد موضوعي دست گذاشته بودند و اونهم مجاز كردن سكسهاي خانوادگي و حرمت شكني ديگران بود. به هر حال اگرچه خيلي دل خوشي از سپاه ندارم اما اين كارشان باعث افتخار و غرور ملي ام شد

سپاه پاسداران نمیداند چکار میکند.آیا ما اینترنتی داریم که بخواهیم بخشی از آنرا فیلتر کنیم؟ سپاه اول بیاید با دیگر بخشهای کشور هماهنگ شود بعد کار امنیتی انجام دهد.

سلام من انتی ویروس دارم فیلتر شکن هم که فعال میشه اینتر نت پیام cant find server میده چی کار کنم تکلیفم رو معلوم کن***مصطفی***متشکرم***

عزیزان تا کی می خواهیم خواب بمانیم . بازدید جوانان از سایت های ضد اخلاقی ریشه در نادیده گرفتن نیازهای یک جوان ایرانی است . تعصب بی خودی را باید کنار گذاشت و ریشه یابی کرد . امیدوارم جامعه ای فاقد رذایل اخلاقی داشته باشیم.

بسیار با نظر شما موافقم. خودشون هم می دونند که چه گندی بالا آوردن. ولی با هوچی گری و سناریو نویسی فقط می خوان ذهن مردم رو منحرف کنند. این روش همیشگیشون بوده و هست.

سلام
برنامه امسال بی بی سی در مورد عید خیلی جذاب بود
اما از شما انتظار می ره وقتی تو لحظه تحویل سال اعضای شورای مرکزی تحکیم را در جلوی اوین می گیرن وسایت اصلاح طلبا خوابا یه موضع نسبت به این روند که در آغاز سال جدید وقبل ازآن با فوت میرصیافی سازمان یافته تر شده موضع گیری کنید

اگر عزیزان سپاه نگاهی به آمار بازدید کننده های سایت های غیر اخلاقی می انداختند درک دیگری پیدا میکردند و متوجه می شدند آنچه باعث زوال کشور شده در جای دیگری ریشه دارد.

با توجه به اینکه شما با تصمیم گیران اصلاح طلبان ارتباط دارید میخواستم یک پیامی به انها برسانید:
با توجه به خروج خاتمی از انتخابات، سه گزینه کروبی، موسوی و احمدی نژاد کم و بیش پایگاه اجتماعی(نه سیاسی) نزدیک به هم دارند(مردم متوسط به پائین) در این شرایط حاکمیت با کاندیدا کردن قالیباف به راحتی می تونه همه معادلات را بهم بزنه و اراء طبقه بالای شهری را جمع کنه- در اون صورت احتمالا احمدی نژاد و قالیباف بروند دور دوم که نتیجه اون رودست خوردن کامل اصلاح طلبان خواهد بود.
ترو بخدا موسوی و کروبی را ول کنید و به فکر اتحاد با طرفداران اصلاحات ساختاری باشید،اونها می تونند رای زیادی از آرای خاموش سالهای اخیر را به صحنه بیاورند.
به عنوان پیشنهاد می تونید یک کاندیدای حزبی مثل عارف یا نجفی را معرفی کنید و عبد الله نوری هم به عنوان معاون اولش معرفی بشه - این طوری عملا کاندیدای اصلی عبد الله نوری خواهد بود اما شورای نگهبان با عارف/نجفی طرف خواهد بود و نمیتونه اونها را رد صلاحیت کند.
با این استراتژی هم خیالتون از رد صلاحیت راحت میشه و هم ارای سنگین تحریمی ها را پشت سر کاندیاتاون خواهید اورد.
ترو خدا این انتخابات را نجات بدهید. نگذارید جناح راست بازی تون بده.

http://mmoeeni.blogspot.com/2009/03/blog-post_21.html

آقا مهدی! بعد از تبریک سال نو باید بگم نظر شما را کاملا قبول دارم. از مدت ها قبل فرماندهان بسیج و سپاه روی وجهه براندازانه اینترنت صحبت و جو سازی می کنند. ظاهرا با سایت های مستهجن شروع کرده اند تا ابتدا نظر مساعد عامه را جلب و سپس سراغ وبلاگ های سیاسی بروند

برای اشتراک خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

Instagram