آیا بهمن قبادی حامی میرحسین موسوی است؟

14 نظر | سیاست
همزمان با نمایش فیلم ایرانی «کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد» بهمن قبادی ، کارگردان این فیلم در فرش قرمز فستیوال فیلم کن ۲۰۰۹ حضور یافتند . فیلم بهمن قبادی در بخش مسابقه «نوعی نگاه» جشنواره فیلم کن به نمایش در آمد.

روی عکس کلیک کنید تا عکس را کامل ببینید این دستبند سبز رنگ بهمن قبادی شاید اتفاقی باشد اما در نوع جالب توجه است. شاید بشود از طریقی در این مورد اطلاعی گرفت که آیا این دستبند سبز رنگ در حمایت از میر حسین موسوی است یا خیر!؟

14 نظر

درود بر موسوي مردعمل ومحبوب ايران ومرگ براحمدينژاد يهودي دروغگو ورياكار مردم فريب

درود بر رييس جمهور محبوب احمدي نژاد و لعنت بر شايعه سازان

نقد عملكرد دولت در سال 68
هاشمي رفسنجاني: سياست دولت موسوي بدترين نوع اداره مردم است

خبرگزاري فارس: هاشمي رفسنجاني در خطبه‌هاي نماز جمعه سال‌هاي 68 تا 70 با انتقاد از سياست‌هاي دولت موسوي تاكيد كرد كه فساد اداري ، بي‌برنامگي ،‌ مديريت غلط ،‌بي عدالتي ،‌ تعطيلي طرح‌ها،‌ تاراج اموال كشور،‌ تورم ،‌نابودي استعدادها،‌ استقراض ،‌عقب ماندگي ،‌ افت توليد،‌ فقر مضاعف ،‌ وابستگي به يارانه‌ها از جمله سياست‌هاي دولت موسوي بوده است.

با سلام و خسته نباشید خدمت شما هواداران میرحسین موسوی
من مدیر سایت ستاد سلام مهر میر حسین موسوی ، سایت www.yavar.ir هستم، سایتی که با نیروهای مردمی راه اندازی شده و از کمک های مردمی به هر نحو استقبال میکند. اگر لینک سایت یاور را در سایت خود قرار دهید یا با انتقادات و نظرات خود و دوستانتان تجربیات خود را در اختیار ما قرار دهید، در حمایت از میرحسین موسوی یک گام بیشتر برداشته اید.
در صورت تمایل به همکاری بیشتر میتوانید با مراجعه به بخش حمایت از میرحسین در سایت یا از طریق فرم ارتباط سایت یا همین میل شخصی اقدام کنید.
به امید پیروزی میرحسین موسوی

پس شما هم فهمیدید!
واقعا جای حیرت دارد.وقتی آقای قبادی با غرور می گوید 30سال است کسی جرات نکرده فیلمی در این رابطه بسازد بسیار موجب تاسف ماست که درفیلم قبلی بازی کرده ایم.چرا؟ وبه چه قیمت؟

کاش دولت جدید به کپی رایت که تقریبادر ایران بی معنی است جدی بیاندیشد.آقای قبادی به اندازه کافی از رکسانا استفاده ی تبلیغاتی وسیاسی کرددیگر کافی است موضوع انتخابات جدی تر از بازی های فرصت طلبانه ی آقای قبادی است.

دوست من بسیار دردناک است که بگویم فیلم آقای قبادی کپی بیرحمانه ای از یک قلم توقیف شده است .ودر حال پیگیری قانونی.لطفا ایشان را به هدف های انسانی این سایت مرتبط نکنید.

حالا هر کی هر جا چیزه سبز ببینه میگه مربوطه به میرحسین. یهو بکین همه درختهارو هم میرحسین کاشته دیگه

آقا بهمن فعلآ بهتره از میرحسین حمایت نفرمایند.این لطف بزرگیه.به جای اون توضیح بدن اون کودک که در زمانی برای مستی اسبها بود چرا فوت کرد؟!

offfffffffffffff, ajab soale amighe falsafiye, jam kon baba. ghobadi ki hast ke hala tarafdarsi az yeki vaznaro be samte on jabeja kone,

بي خيال، جدي نگيريد، گرچه من ترجيح ميدم آدم بي هنر پر مدعايي مث اين طرفدار احمدي نژاد باشه...

اقا بهمن اگه از گذشته تجربه گرفته باشد هیچ وقت نه از آقای موسوی بلکه از هیچ اصلاح طلبی حمایت نمی کند تجربه 8 سال دوران خاتمی را در مورد کردها هیچ وقت نباید فراموش کرد .

این دستبند نشانه سید بودن است که بستن آن میان کردها رواج زیادی دارد آقای قبادی هم کرد هستند.
وگرنه قبادی میداند در این مملکت جد موسوی هم اگر بیاید اجازه اکران فیلم بسیار زیبا و سراسر حقیقت نیوه مانگ را به او نخواهد داد.
افسوس..............

این یک نوع دخیله که دست ایشونه واین کاملا در کردستان مرسومه.

hahahahahaha

برای اشتراک خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

Instagram