یاس نو یا یأس نو !؟

3 نظر | حقوق بشر
روزنامه یاس نو تنها پس از انتشار اولین شماره ی خود از انتشار شماره بعدی خود منع شد. سایت نوروز در اینباره می نویسد:
«شماره دوم روزنامه یاس نو توسط تیم تحریریه این روزنامه آماده گردیده بود و تمامی صفحات جهت انتشار به چاپخانه ارسال شده بود که دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات با ارسال نامه ای به محل چاپ روزنامه یاس نو به همراه چند مامور جلوی انتشار شماره دوم این روزنامه را گرفت.»
صفحه اول اولین شماره روزنامه یاس نو - Yas-e-nou, FirstPege , No.1 باید امیدوارم بود که انتشار این روزنامه با مانعی جدی روبرو نگردد.در غیر آن صورت اصلاح طلبان و خصوصن میرحسین موسوی از داشتن روزنامه ای حرفه ای که می توان برای آن مقبولیت بالایی در میان خوانندگان مطبوعات پیش بینی نمود، محروم خواهند شد.
این اتفاق یادآور روزهای تلخ گذشته است. همان روزی که 15 روزنامه در یک زمان تعطیل شدن. تعطیلی فله ای مطبوعات. یا روز نکبت مطبوعات و آزادی در ایران. آیا این امید تازه به همین زودی به یأس تبدیل می شود؟

3 نظر

متاسفانه نميدونن كه هر چي بيشتر دست و پا بزنن بيشتر فرو ميرن.....يه نجات غريق اين دور و برا نيست ....اهاي اينا دارن غرق ميشن...

حذف مطبوعهت و قلم چیز جدیدی نیست و برای ما تازگی نداره.از سعیدی سیرجانی گرفته تا یاءس نو!
اما چرا کاری نمی کنیم؟

روزنامه؟
واقعا ما ملت هوشیار و بیدار که اوج هوشیاری و بیداری مون حتی به اندازه همون برنامه کودکانه هم نیست روزنامه رو می خواهیم چه کار
ما یه رسانه داریم که آموزش فریب می ده و نیرنگ و ملتی هستیم آماده باور آنچه که می خواهند
همان یاء س نو درسته
ما رو چه به عطر یاس ....

برای اشتراک خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

Instagram