ترور مشکوک ؛ چه کسانی از خشونت سود می برند

یک نظر | جامعه
یک استاد دانشگاه تهران صبح امروز مقابل خانه اش در تهران ترور شد. این ترور ظاهرن با استفاده از یک موتورسیکلت بمب گذاری شده با کنترل از راه دور صورت پذیرفته است.
به گزارش خبرگزاری فارس، گروهی موسوم به انجمن پادشاهی ایران که پیش از این در ماجرای مشکوک انفجار در حسینیه ای در شیراز نامش مطرح شده بود مسولیت این ترور را بر عهده گرفته اما پس از چند ساعت انجمن پادشاهی اين خبر را تکذيب و مسئول ترور اين استاد دانشگاه را حکومت ایران دانست.

صدا و سیمای حکومتی در ایران نیز به سرعت به پوشش این اتفاق پرداخته و با دعوت از نمایندگان اصولگرای مجلس انگشت اتهام را به سوی امریکا ، اسرائیل و گروه های اپوزیسیون نشانه رفته است.
همچنین رسانه های حکومتی حامی دولت احمدی نژاد معتقدند که این ترور به دلیل زمینه سازی های جریانات معترض به نتیجه انتخابات و برای ضربه زدن به توانمندی های هسته ای جمهوری اسلامی صورت گرفته است.

فاطمه آلیا نماینده اقتدارگرای مجلس صراحتن در مصاحبه با شبکه خبر ایران اعلام کرد که این ترور ادامه اقدامات نرم برای براندازی حکومت است و شکل و شیوه انجام آن با استفاده از بمب های کنترل شده از راه دور مشابه اقدامات تروریستی آمریکا و اسرائیل در عراق است.
این در حالی است که دولت عراق و همچنین آمریکا بارها و بارها حکومت ایران را به تجهیز گروه های تروریستی شیعه و سنی فعال در عراق متهم نموده اند. 

در همین حال برخی وب سایت های هوادار جنبش سبز مسعود علی محمدی ، استاد فیزیک هسته ای دانشگاه تهران را از هواداران میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری معرفی نموده اند.

نظرسنجی: ترور مسعود علی محمدی توسط چه کسانی صورت گرفته است؟

یک نظر

فیزیک هسته ای با فیزیک ذرات بنیادی فرق داره. بیچاره رو دانشمند هسته ای نکن

برای اشتراک خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

Instagram