افشای «دخمه‌ی حزب الله» در فرندفید

| اینترنت
کاربران «ارزشی» اینترنت عکس‌های کشته شدگان بحرین را به اشتراک می‌گذارند و از حملهٔ دولت بحرین به یک مسجد محل فعالیت معترضین خبر می‌دهند.
در همین حال از سوریه خبر می‌رسد که دولت «سکولار» این کشور تاکنون نزدیک به ۵۶۰معترض سوری را کشته است. ارتش سوریه نیز به مسجد «عمری» در شهر درعا حمله کردند و اداره این مکان را به دست گرفتند.
دولت سوریه گفته است در حمله به این شهر ۱۱نفر را کشته و نزدیک به ۵۰۰نفر را بازداشت کرده است. خبرگزاری‌ها می‌گویند ارتش سوریه در جستجوی خانه به خانه مردان ۱۵ تا ۴۰ ساله را بازداشت، به بازداشتگاه‌های امنیتی منتقل کرده‌‌اند. 

هواداران فعال حکومت در اینترنت اما همچنان در مقابل جنایت‌هایی که در سوریه در جریان است سکوت کرده‌اند و همچنان به ماجرای بحرین می‌پردازند.
اما عجیب نیست. حق‌طلبی و آزادی‌خواهی دشوار‌تر از آن است که تنها بتوان با شعار دادن به آن دست یافت. همچنین شواهدی وجود دارد که بخشی از این فعالان به صورت سیستماتیک در خدمت تبلیغ خواسته‌های حکومت ایران هستند.


برای دیدن تصاویر برخی از اعضای گروه دخمه روی عکس کلیک کنید

گزارش اخیری که در مورد فعالیت برخی از «افسران جنگ نرم» حامی حکومت ایران منتشر شده نشان می‌دهد چگونه سعی کرده‌اند با دروغ‌پراکنی، جعل‌خبر و جعل هویت به مقابله با جنبش اعتراضی مردم ایران بپردازند.
آنچه که این روزهای در فضای مجازی با عنوان «فرفرلیکس» معروف شده بیان کننده ان است که حامیان حکومت ایران برای دستیابی به اهداف خود قواعد رایج اخلاقی و انسانی متداول و حداقلی هر جامعه انسانی را نیز به راحتی زیر پا می‌گذارند.
ماجرای فرفرلیکس به اطلاعات مربوط به یکی از اتاق‌های خصوصی گفت‌وگوی «حزب‌اللهی‌‌ها» در فرندفید مربوط می‌شود که بخشی از اقدامات هواداران «ارزشی» حکومت درفضای مجازی را برملا کرده است.

در گزارشی که در سایت دویچه‌وله در این مورد منتشر شده، آمده است: «گروه‌هایی از این دست، با مجموعه‌های نظامی نظیر قرارگاه ثارالله و سایر نهادهای وابسته به سپاه پاسداران، ارتباط ارگانیک دارند و مجری فرمان‌های آن‌ها هستند.»
پروژه شهید دزدی که در مورد صانع ژاله انجام شد و حضور فعال در سرکوب معترضان و سازماندهی نیروهای سرکوب از طریق فضای مجازی بخش کوچکی از فعالیت‌های این گروه است که با نام «دخمه حزب اللهی‌ها» در فرندفید فعالیت دارند.

برای اشتراک خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

Instagram